Relaxujte

V  NAŠOM  WELLNESSE

FÍNSKA SAUNA
Náš vlastný útulný wellness je presne to, čo Vaša duša a telo po celodennom aktívnom odpočinku v Tatrách potrebujú. Navštívte našu pravú fínsku saunu, ktorá má kapacitu až 8 sediacich osôb.
KAĎA S VODOU
Po dokonalom vypotení sa v saune, schladíte svoje rozhorúčené telo v pravej drevenej kadi so studenou vodou.
INFRA SAUNA
Pri pobyte v infra saune sa vám prehreje nielen povrch tela, ale vzniknuté teplo preniká až 25 mm hlboko do svalovej hmoty a dochádza k intenzívnemu poteniu už pri nižších teplotách od 40 po 55°C, vďaka čomu sa z vášho tela vyplavujú škodlivé látky a čistí sa vaša pokožka.
PARNÁ SAUNA
V našej parnej saune dosahuje teplota maximálne 60 ° no vlhkosť až 100%. Tieto podmienky predstavujú nižšiu záťaž pre organizmus, preto si parnú saunu ju môžu dovoliť aj ľudia, majúci zdravotné problémy, kvôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny.
BYLINKOVÁ SAUNA
Prečistite svoje dýchacie cesty aromaterapiou. Ležte, relaxujte a pomaly sa nechajte opájať liečivými vôňami z aromaterapeutickej lampy. Účinok terapie na zlepšenie dýchania je zaručený.
MASÁŽ
Na požiadanie vieme poskytnúť v našom wellness centre aj športovú alebo relaxačnú masáž. Doprajte Vášmu telu masáž, ktorá dokáže priaznivo ovplyvniť fyzický aj psychický stav človeka, pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, zraneniach alebo strese. Len na objednávku!
JACUZZI
Wellness nie je len priestor pre relax a stíšenie. Je to aj miesto vhodné k spoločenským stretnutiam a rozhovorom. Pozvite svojich priateľov do našej jacuzzy a naplno si vychutnajte pobyt v príjemnej perlivej vode.
ODDYCHOVÁ MIESTNOSŤ
Dovoľte svojmu telu po saune oddýchnuť si a zrelaxovať na lehátkach v oddychovej miestnosti, kde sa môžete ponúknuť aj nápojmi z priľahlého baru.
OBČERSTVENIE
Ak ste vysmädnutý, sadnite si k zdravému aromatickému nápoju a doplňte stratené tekutiny. Náš wellnessový bar Vám ponúka osviežujúcu citrónovú vodu a lahodný bylinkový čaj. Poslúžte si a naplno vychutnajte chvíle v našom hotelovom wellnesse.
CENNÍK WELLNESS CENTRA
ceny vstupného do našich sáun
Dospelá osoba 12,- eur
Deti 6,- eur
Dospelá osoba (zmluvní partneri, regionálni obyvatelia) 8,- eur

Wellness centrum hotela Tulipán je k dispozícii: 17:00 - 21:00 hod.

Ak si želáte navštíviť naše Wellness centrum mimo otváracích hodín, prosím, rezervujte si vstup na recepcii hotela alebo telefonicky na čísle: +421 940 65 65 25. Rezervácie mimo otváracích hodín umožňujeme len pre skupiny 3 a viac osôb.