Relaxujte

V  NAŠOM  WELLNESSE

Bazén
Či už máte chuť na rannú rozvičku alebo príjemné večerné schladenie, náš bazén uspokojí potreby aj tých najnáročnejších. S rozmermi 7x4m, hĺbkou 140cm a príjemnými 29°C je k dispozícii na spríjemnenie wellness zážitku.
SUCHÁ SAUNA
Pri pobyte v suchej saune sa vám prehreje nielen povrch tela, ale vzniknuté teplo preniká až 25 mm hlboko do svalovej hmoty a dochádza k intenzívnemu poteniu už pri nižších teplotách od 40 po 55°C, vďaka čomu sa z vášho tela vyplavujú škodlivé látky a čistí sa vaša pokožka.
PARNÁ SAUNA
V našej parnej saune dosahuje teplota maximálne 60 ° no vlhkosť až 100%. Tieto podmienky predstavujú nižšiu záťaž pre organizmus, preto si parnú saunu ju môžu dovoliť aj ľudia, majúci zdravotné problémy, kvôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny.
BYLINKOVÁ SAUNA
Prečistite svoje dýchacie cesty aromaterapiou. Ležte, relaxujte a pomaly sa nechajte opájať liečivými vôňami z aromaterapeutickej lampy. Účinok terapie na zlepšenie dýchania je zaručený.
MASÁŽ
Na požiadanie vieme poskytnúť v našom wellness centre aj športovú alebo relaxačnú masáž. Doprajte Vášmu telu masáž, ktorá dokáže priaznivo ovplyvniť fyzický aj psychický stav človeka, pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, zraneniach alebo strese. Len na objednávku!
JACUZZI
Wellness nie je len priestor pre relax a stíšenie. Je to aj miesto vhodné k spoločenským stretnutiam a rozhovorom. Pozvite svojich priateľov do našej jacuzzy a naplno si vychutnajte pobyt v príjemnej perlivej vode.
CENNÍK WELLNESS CENTRA


Ceny vstupného do nášho wellnessu a sáun
Vitálny svet (sauny, bazén a vírivka)
Dospelá osoba a deti od 7 rokov 20,- eur / hod.
Deti do 7 rokov Zadarmo
Vodný svet (bazén a vírivka)
Dospelá osoba a deti od 7 rokov 15,- eur / hod.
Deti do 7 rokov Zadarmo
* ak si želáte navštíviť naše Wellness centrum, rezervujte si vstup na recepcii hotela alebo telefonicky na čísle: +421 940 65 65 25.
* rezervácie umožňujeme len pre skupiny 3 a viac osôb.
Ceny vstupného do nášho wellnessu a sáun (ubytovaní hostia)
Vitálny svet (sauny, bazén a vírivka)
Dospelá osoba a deti od 7 rokov 1 hod. v cene pobytu, následne 10,- eur / hod.
Deti do 7 rokov V cene pobytu
Vodný svet (bazén a vírivka)
Dospelá osoba a deti od 7 rokov V cene pobytu
Deti do 7 rokov V cene pobytu

Ceny - masáže
1/2 hodina 28,- eur
1 hodina 56,- eur
* masáže poskytujeme iba na objednávku deň vopred

Wellness centrum hotela Tulipán je k dispozícii:

•  letné mesiace (máj-september) - 17:00 - 21:00 hod.
•  zimné mesiace (september-máj) - 16:00 - 20:00 hod.